• +420 776 643 036
  • Czech Republic, Canada, USA

Zprostředkování obchodu

„Komplexní obchodní řešení šité na míru – na základě požadavků klienta připravíme rešerši produktů a služeb. S potenciálními partnery a dodavateli vedeme veškerá obchodní jednání a zajišťujeme veškeré smluvní a legislativní náležitosti obchodu. Realizujeme obchod a zajišťujeme dodání přímo do skladu klienta.“

Zprostředkování obchodu

Zprostředkování obchodu

Zajišťujeme a zprostředkováváme obchod v rámci více než 100 zemí světa – díky celosvětovým kontaktům a dlouholetým zkušenostem v mezinárodním obchodu jsme schopni zajistit a zprostředkovat obchod efektivní cestou a následně nastavit obchodní procesy pro samostatnou a dlouhodobou spolupráci na mezinárodní úrovni.

Rešerše produktů a služeb

Zpracováváme rešerše produktů a služeb dle potřeby klienta – srovnáváme možnosti dodavatelů z různých trhů a konců světa. Poskytujeme klientům detailní informace o potenciálních produktech a dodavatelích především s ohledem na kvalitu a nákladovost a navrhujeme optimální cestu k dosažení obchodních cílů.

Jednání s dodavateli

Přímo vedeme, nebo se účastníme obchodních jednání s dodavateli. Jazyková vybavenost a znalosti specifik zahraničních trhů, včetně asijských, nám umožňuje vyjednávat nejvýhodnější podmínky pro naše klienty.

Realizace dodávky

Realizujeme dokončení obchodu, dopravy a dodání za požadovaných podmínek a současně ručíme za to, že všechny obchody jsou realizovány v souladu s legislativou.